بهبودها

جزئیات به‌روزرسانی 1.26


به مناسبت فرارسیدن جشن هالووین، قرار است به‌روزرسانی جدیدی برای بازی زولا منتشر شود تا بازیکنان از امکانات جدید این بازی، لذت بیشتری ببرند.
به‌روزرسانی جدید بازی زولا که در نیمه‌ی اول آبان ماه در دسترس قرار می‌گیرد، بازی را از لحاظ بصری در حال و هوای جشن هالووین غرق خواهد کرد. مانند سایر به‌روزرسانی‌های بازی Zula، شما می‌توانید این آپدیت را هم به صورت رایگان دریافت کنید.
تغییراتی که در به‌روزرسانی هالووین بازی زولا اعمال خواهند شد، به شرح زیر است:
 • اضافه شدن پوسته‌ی هالووین: بعد از این به‌روزرسانی می‌توانید با استفاده از دسته‌‌ی کارت‌ها، پوسته‌های جدید هالووین را برای سلاح‌هایتان به دست بیاورید. لازم به ذکر است که برنده شدن پوسته‌های هالووین برای سلاح‌ها به صورت کاملا شانسی اتفاق می‌افتد. این پوسته‌ها برای سلاح‌های زیر در بازی زولا اعمال خواهند شد:
   
HK417 Pro HK417 M468 M3 AWP
COLT 1911 G36 FN FAL AK47 XCRL
SCOUT MAGNUM357 MAC10 L115A3 DESERT EAGLE
KRISS VECTOR UMP45 M6 LWRC AUG A3 DSR1
FATEH KAR98 UTS15 BORA12 CHEYTAC
P90 MPX M93R MPT76S MPT76
    SPIKED BAT M4A1 GLOCK18
  
 • ماسک‌های ترسناک هالووین: تمام شخصیت‌ها به مناسبت جشن هالووین امسال، با گریم ترسناک قابل بازی خواهند بود. در کنار
 • پوسته‌های هالووین برای سلاح‌ها، می‌توانید از این قابلیت جدید برای داشتن تجربه‌ای متفاوت از بازی زولا بهره ببرید.
 • تغییر در بخش صداگذاری در منوی تنظیمات: هم‌اکنون صداهای محیطی در منوی بازی، بخشی از صداهای اصلی خواهند بود؛ به عبارت دیگر، دیگر بخش جداگانه‌ای در منو برای صداهای محیطی وجود ندارد و تغییرات در صداهای اصلی، در صداهای محیطی هم اعمال خواهند شد.
 • کاهش صدای متعلقات: صدای متعلقات «کارت‌های پهلوانانه» ۴۰ درصد کاهش یافته است.
 • مشاهده از زاویه‌ی دید اول شخص در صفحه‌ی سفارشی کردن: از این به بعد می‌توانید در هنگام شخصی‌سازی اسلحه در صفحه‌ی سفارشی کردن، سلاح مورد نظر خودتان در همین صفحه و پیش از ورود به بازی، از زاویه‌ی دید اول شخص مورد بررسی قرار دهید.
 • ۱:۴۵ مسابقه خرابکاری: پیش از این، «مسابقات خرابکاری» در مدت زمان ۲ دقیقه و ۱۵ ثانیه انجام می‌شد؛‌ اما حالا با به‌روزرسانی هالووین بازی زولا می‌توانید مدت زمان ۱ دقیقه و ۴۵ ثانیه را هم برای بخش «مسابقات خرابکاری» انتخاب کنید.
 • همه زولاپس‌ها را یکجا به دست آورید: گزینه‌ی «دریافت همه»‌ به بازی اضافه شده است تا بتوانید تمام زولاپس‌ها را با یک کلیک و در یک لحظه به دست بیاورید.
 • تغییر صدای کارگذاشتن بمب و راه رفتن: صدای کار گذاشتن بمب C4 و راه رفتن، پیش از این از فاصله 76 متری شنیده می‌شد. هم‌اکنون در آپدیت هالووین بازی زولا شما می‌توانید این صداها را از فاصله‌ی 36 متری شنود کنید.
 • قدرت سلاح MPT-76: سلاح MPT-76 ارتقا پیدا کرده است. این سلاح هم‌اکنون لگد کمتری دارد و همچنین آسیب بیشتری به دشمن می‌رساند.

 
aaaaaa