قوانین کاربر

قوانین بازی زولا بخشی از شرایط و ضوابط بازی را تشکیل می‌دهند. کلیه بازیکنان با تایید این قوانین در زمان ثبت نام در بازی زولا این قوانین را قبول می کنند و می بایست به طور کامل این قوانین را رعایت کنند.   در صورت اعمال مسدودیت یا جهت بررسی فعالیت های مجاز و غیرمجاز نیز باید به  با بخش پشتیبانی تماس حاصل نمایید.

تلاش در جهت دور زدن قوانین بازی به عنوان تخطی از قوانین بازی تلقی می‌شود و مجازات مقتضی اعمال می‌گردد. برای بازیکنانی که مایل به حذف حساب خود یا در جریان انجام این کار هستند نیز همچنان کلیه قوانین بازی قابل اعمال می‌باشد.

   • بخش 1. اکانت
    • بخش 1.1 هریک از بازیکنان مجاز به داشتن و بازی کردن با تنها یک اکانت در بازی زولا هستند. داشتن هرگونه اکانت دیگری در بازی تخلف محسوب می شود. اکانتهایی که صرفاً به نفع اکانتهای دیگر وجود داشته باشند یا اکانت دوم / سوم و بیشتر باشند و یا برای منافع دیگر فعال هستند، ممکن است برای همیشه بسته شوند.
    • بخش 1.2 دارنده اکانت همان شخصی است که آدرس ایمیلش با آن اکانت مرتبط شده است. اگر مایل به تغییر آدرس ایمیل مرتبط هستید، این کار را می‌توانید در اکانت خود با استفاده از گزینه «تغییر آدرس ایمیل» انجام دهید. در موارد مشکوک، ممکن است از بازیکن درخواست شود که با آدرس ایمیل ثبت‌شده حساب خود ایمیلی به بخش پشتیبانی بنویسد تا محرز گردد که بازیکن همان شخص دارنده اکانت است. هیچ یک از اعضای تیم زولا یا سورنا به هیچ وجه تقاضای رمز عبورتان را نخواهند کرد.
    • بخش 1.3 اشتراک‌گذاری رمز عبور اکانتها مجاز نیست. اشتراک گذاری رمز اکانت خود کاربر یا کاربر دیگری به هر نحوی مجاز نیست و شامل جریمه سنگین می شود و مسئولیت اینکار به طور کلی با صاحب اکانت خواهد بود. و هر گونه ادعای هک، لاگین غیر مجاز و خسارت های وارده از محل این اتفاق بر عهده صاحب اکانت خواهد بود. اکانتهای ثبت نام شده با ایمیل های موقت بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد، خرید و فروش اکانت، خرید و فروش منابع، طلا، اسلحه ها و کلیه آیتمها، خدمات و سرویس ها که داخل بازی زولا وجود دارند، مجاز نمی باشد و برای هر دو طرف، جریمه سنگین و یا حذف اکانت را در پی خواهد داشت و شرکت سورنا می تواند به صورت حقوق و قضایی این موارد را پیگیری کند.اکانتهایی رمز آنها در اختیار دیگران است و یا مشترکاً از یک رمز عبور یکسان استفاده کنند. شرکت سورنا بابت خسارات وارده به اکانت از سوی شخصی که رمز عبور اکانت را دریافت کرده است، غرامتی به دارنده اکانت پرداخت نخواهد کرد و مسئولیت کامل اکانت بر عهده صاحب اکانت است.
   • بخش 2. استفاده از برنامه‌ها هک و سرویس های غیر مجاز
   • برای اجرای بازی زولا نباید هیچ برنامه ای هم زمان با بازی زولا اجرا شود، همچنین استفاده از اسکریپ‌ها، کدها و ابزارها یا ربات‌های نرم افزاری برای خودکارسازی اقدامات مربوط به اکانت بازی زولا یا شبیه‌سازی ویژگی‌های داخل بازی ممنوع می‌باشد. و استفاده از ابزارهای هک به هر نحوی که باعث تغییر اطلاعات اکانت کاربر، و یا کاربران دیگر یا درگاه پرداخت و برهم زدن نظم بازی شود و یا باعث برتری بازیکنی نسبت به بقیه بازیکنان شود و یا منابع و آیتمهای و یا قبالیت های بازیکن را تغییر دهد، با هر نوع و روشی مجاز نیست و شامل جریمه سنگین یا حذف اکانت خواهد شد.
   • بخش 3. خطاها و باگ های بازی زولا
   • از خطاهای بازی، درگاه پرداخت و دیگر بخش های داخل بازی  نمی‌توان به نفع یک اکانت استفاده سوء کرد، بلکه این خطاها باید به تیم پشتیبانی گزارش داده شوند. سوء استفاده از هرگونه خطا و باگ درداخل بازی زولا، درگاه پرداخت، بخش پشتیبانی و شبکه های اجتماعی مشمول مجازات سنگین خواهد شد و شرکت سورنا می تواند از فرد و یا افراد خاطی شکایت رسمی در مراجع قضایی بکند.
   • بخش 4. خرید/فروش اکانتها
   • خرید یا فروش اکانتها، منابع، اسلحه ها، آیتم ها، پوسته اسلحه ها، طلا، گروه  و هر گونه المان دیگر در بازی زولا یا خدمات ارائه‌شده از سوی اشخاص ثالث به هر نحوی که به بازی زولا مربوط شود ممنوع می‌باشد. و هر دو طرف شامل جریمه سنگین و یا حذف اکانت خواهند شد. اگر اکانتی بدون دلیل موجه، یکی از موارد فوق را از کاربران دیگر دریافت کند باید بلافاصله آنها را به تیم پشتیبانی بازی زولا گزارش دهد، در غیراینصورت به عنوان خرید غیر مجاز المان های بازی زولا، جریمه خواهد شد. همچنین شرکت سورنا و کلیه همکاران و نمایندگی های آن در سراسر دنیا حق شکایت رسمی در دادگاه های آن کشور از افرادی که این تخلف ها را انجام دهند را برای خود محفوظ می دارند. واگذاری اکانت ها به هر نحوی مجاز نیست. و اکانت خریدار و فروشنده برای همیشه مسدود خواهند شد.
   • بخش 5. ادب و نزاکت
    • بخش 5.1 بازیکنان موظف هستند با رعایت ادب با هم ارتباط برقرار کنند. همچنین نامه نگاری آنها با ناظران و مدیران بازی و بخش پشتیبانی باید مودبانه باشد، در غیر اینصورت شامل جریمه خواهند شد.
    • بخش 5.2 نام کاربری، نام گروه، نام اتاق، اسم مستعار، صحبت های کاربران شامل عمومی و خصوصی و سایر محتواهای نامناسب که شامل کلمات زشت، توهین‌آمیز، جنسیتی، نژادپرستانه یا ضد دینی؛ رفتار ناشایست نسبت به مذهب، نژاد، ملیت، جنسیت، گروه سنی یا گرایش جنسی باشد،  بدون هشدار قبلی توسط تیم پشتیبانی قابل ویرایش است. صاحب اکانت نیز جریمه خواهد شد. گروه هایی که دارای نام‌ها و یا محتواهای نامناسب در پروفایل خود، انجمن‌های عمومی یا هرگونه مکان عمومی دیگر باشند در صورت مشاهده حذف خواهند شد.
    • بخش 5.3 این اعمال اکیداً در تمام بخش های بازی و انجمن بازی زولا ممنوع هستند: ادبیات مورد استفاده زشت به هر نوعی که، توهین‌آمیز، جنسیتی، نژادپرستانه یا ضد دینی؛ رفتار ناشایست نسبت به مذهب، نژاد، ملیت، جنسیت، گروه سنی یا گرایش جنسی باشد یا تهدید دیگر بازیکنان به هر شکلی (کل کل داخل بازی شامل این قانون نیست) تهدید کارمندان شرکت سورنا به هر نحوی؛ پیشنهاد رشوه به هر شکلی، جعل هویت اعضا شرکت سورنا و یا ادعای همکاری با آنها، فحش و ناسزا به اعضا شرکت سورنا و دیگر بازیکنان
    • بخش 5.4 بازی باید از سیاست‌ها و اعتقادات مذهبی و باورهای قومی و فرهنگی دنیای واقعی دور نگه داشته شود. بازیکنان اجازه تحمیل این موارد به هر نحوی به دیگران بازیکنان یا مدیران بازی را ندارند.
    • بخش 5.5 انتشار و نمایش مطالب نامناسب سیاسی، مذهبی، جنسی در تمام بخش های بازی زولا، انجمن و شبکه های اجتماعی بازی زولا ممنوع می‌باشد.
    • بخش 5.6 پیام‌های داخل بازی صرفاً با رضایت هر دو طرف قابل انتشار می‌باشد. انتشار پیام‌ها یا ایمیل‌های تیم «سورنا»به طور کامل ممنوع است، مگر با رضایت صریح تیم سورنا.
    • بخش 5.7 هرگونه تبلیغات به هر نحوی شامل نرم افزار، وب سایت، کانال، صفحه در شبکه های مجازی، گروه و محصولات و خدمات دیگر که به بازی زولا مرتبط باشند یا نباشید با هر روش و نوعی به طور کلی غیرمجاز می‌باشد. اکانت متخلف جریمه سنگین و یا حذف خواهد شد.
   • بخش6. جریمه ها
    • بخش 6.1 در صورت نقض قوانین بازی یا شرایط و ضوابط، اکانت بسته می‌شود و با اعمال جریمه مطابق با تخلف صورت‌گرفته، آن اکانت در صورت صلاح دید مدیران و کارمندان شرکت سورنا قابل آزادسازی خواهد بود. نام‌های نامناسب برای اکانت ها شاید بدون اطلاع قبلی تغییر کنند، و صاحب اکانت شامل جریمه خواهد شد. هرگونه زیان در زمان مسدود بودن اکانت، از جمله تمام شدن مدت استفاده از سلاح ها و آیتم ها و موارد مشابه، از طرف شرکت سورنا جبران نخواهد شد. صرف نظر از میزان طلای خریداری شده توسط بازیکنان و میزان خرید آنها در بازی زولا، با تمامی کاربران به مساوات رفتار می‌شود.
    • بخش 6.2 در رابطه با مسدود شدن اکانتها، چنانچه بازیکنی از تصمیمات هریک از ناظران ناراضی باشد، فقط باید از طریق پیام‌های داخل بازی “تیکت” یا از طریق ایمیل بازی زولا
    •  با مدیران و بخش پشتیبانی بازی زولا بحث و گفتگو کند. ارتباط به هر نحوی و هر شکل دیگر خارج از این موارد مجاز نیست (ارتباط تلفنی، تلگرامی، واتس اپ، اسکایپ، تیم اسپیک، و غیره …). در خصوص مسدود شدن و حذف شدن اکانت ها و پیامدهای آنها نباید در حضور عموم صحبت کرد. تیم «سورنا» اطلاعات مربوط به مسدود شدن اکانت ها را برای اشخاصی به‌جز شخص یا اشخاص ذیربط فاش نمی‌کند. صاحب اکانت نیز نباید در مورد این مسائل جایی صحبت کند و اطلاعات ایمیل ها و تیکتها را برای بازیکنان دیگر منتشر کند.
    •  بخش 6.3 اکانتهایی که نسبت به فروش ابزارهای هک، فروش طلا و یا تبلیغ ابزارهای غیر مجاز اقدام می کنند، ممکن است بدون هشدار قبلی حذف شوند. شرکت سورنا نیز حق خود برای شکایت رسمی از این افراد در مراجع قضایی محفوظ می دارد
    • بخش 6.4 اکانتهایی که به صورت مستمر از ابزارهای هک استفاده می کنند ممکن است برای همیشه مسدود شوند و میزان خرید صاحب اکانت به هیچ عنوان در مسدود شدن اکانت وی تاثیر گذار نخواهد بود.
    • بخش 6.5 اکانتهای که از ادبیات زشت و بد داخل بازی استفاده می کنند، در ابتدا جریمه های سکوت (نمی توانند با دیگران صحبت کنند) چند روزه می شوند و اگر دوباره تکرار کنند، ممکن است برای همیشه جریمه سکوت شوند و نتوانند به طور دائم با هیچ بازیکنی داخل بازی صحبت کنند.
   • بخش 7. بند تغییر و اصلاح قوانین
    • بخش 7.1 حق تغییر قوانین در هر زمان برای شرکت سورنا محفوظ است.
    • بخش 7.2 اگر هریک از مقررات بازی بی‌اعتبار یا بی‌اثر شوند، این امر روی اعتبار سایر مقررات تأثیری نخواهد گذاشت. شرکت سورنا متعهد است که مقررات بی‌اثر را در اسرع وقت با مقررات جدید جایگزین کند.

بازی زولا برای سیستم عامل ویندوز طراحی شده است، شما می توانید بازی زولا را به صورت رایگان دانلود و بازی کنید، شما همچنین می توانید آن را دانلود کنید و به دوستانتان نیز بدید، ولی همه کاربران نیاز دارند که یکبار در بازی زولا ثبت نام کنند تا بتوانند وارد بازی شوند

دانلود این بازی برای کاربران مخابرات تهران بدون مصرف شدن پهنای باند محاسبه می شود، پس با خیال راحت بازی زولا را دانلود کنید، و دکمه دانلود مربوط به اپراتور اینترنت خود را انتخاب کنید