فعالیت ها

فینال دومین دوره‌ی مسابقات لیگ ۹۸ زولا برگزار شد

فینال دومین دوره‌ی مسابقات لیگ ۹۸ زولا برگزار شد
فینال دومین دوره‌ی مسابقات لیگ ۹۸ زولا بین چهار تیم Death Row، Brutal Impact، Precious-VAC و Defuse برگزار شد و در نهایت، این بروتال‌ها بودند که توانستند جایگاه اول این رقابت‌ها را به خودشان اختصاص دهند.

این مسابقات جذاب برای اولین بار در گیم سنتر سورنا گیمز انجام شد. کامپیوترهای مجهز و اینترنت پرسرعت این مکان در کنار IPهای استاتیک، شرایط بسیار ایده‌آل و بی‌نظیری را برای بازیکنان ایجاد کرد؛ تا جایی که تمام آن‌ها توانستند بازی زولا را با میانگین پینگ پنج تجربه کنند.
صبح روز جمعه، مورخ ۲۴ آبان ماه سال جاری، بعد از خوش و بش بازیکنان، اولین راند از فینال دور دوم مسابقات لیگ ۹۸ زولا آغاز شد که بر این اساس، تیم Defuse و Brutal Impact در برابر یکدیگر قرار گرفتند و در طرفی دیگر، دو تیم Death Row و Precious-VAC به نبرد با هم پرداختند.
بروتال‌ها توانستند به شکل قاطعانه‌ای، رقابت در هر دو نقشه‌ی «قدیمی» و «یویوان» را به سود خود به پایان برسانند اما قضیه در مورد رقابت بین دو تیم Death Row و Precious-VAC فرق می‌کرد. نقشه‌ی اول میزبان پیروزی Death Row بود اما Precious-VAC با برنده شدن در نقشه‌ی دوم ثابت کرد که توان پیروزی در برابر تیم‌های قدرتمند لیگ زولا را دارد. با این حال امتیازات بین دو تیم تقسیم شد تا بروتال‌ها، تنها صدرنشین این رقابت‌ها در دور اول باشند.
دور دوم، با انجام مسابقات یک‌طرفه، سریع‌تر از آن چه که انتظار می‌رفت به پایان رسید. تیم Death Row به راحتی با پیروزی در هر دو نقشه از سد تیم Defuse گذشت و Brutal Impact توانست به آسانی تیم Precious-VAC را از پیش روی خود بردارد.
مسابقه‌ی بین Brutal Impact و Death Row جنجالی‌ترین مسابقه‌ی این دوره بود. بروتال‌ها برای مسجل کردن قهرمانیشان فقط به یک امتیاز نیاز داشتند و Death Row هم ضمن تلاش برای ثبات جایگاهش در سکوی دوم، نیم‌نگاهی به رتبه‌ی اول این مسابقات داشت. با این حال، انگیزه‌ی Death Row باعث شد تا آن‌ها با نتیجه‌ی ۸ بر ۳ پیش بیافتند اما بروتال‌ها با یک بازگشت رویایی، تجربه‌شان را به رخ کشیدند و توانستند این مبارزه‌ی بی‌پایان را با نتیجه‌ی ۲۲ بر ۲۰ به سود خود تمام کنند تا قهرمان این رقابت‌‌ها شوند. در دیدار رده‌بندی هم تیم Precious-VAC با نتایج قاطع ۱۰-۷ و ۱۰-۳ به رتبه سوم رسید تا در پایان و مراسم اهدای جوایز، ضمن کسب مدال برنز، برنده‌ی جایزه‌ی 4 میلیون تومانی شود.
تیم Death Row هم که مدال نقره‌ی این مسابقات را به گردن خود انداخته بود، جایزه‌ی 6 میلیون تومانی را به خانه‌ برد و در نهایت، قهرمان این رقابت‌ها، Brutal Impact، ضمن کسب مدال طلا، برنده‌ی 10 میلیون تومان جایزه‌ی نقدی شد. تیم Defuse هم که به رتبه‌ی چهارم رسید، به رسم یادبود و قدردانی از حضورش در این دوره از مسابقات، جمعا ۴۰۰ هزار زولا گلد دریافت کرد.
Death Mute به‌عنوان بهترین بازیکن شناخته شد و Mr X هم جایزه‌ی بیشترین مشارکت را از آن خود کرد و هر یک از این دو نفر، برنده‌ی 300 هزار زولا گلد شدند.

بعد از مراسم اهدای جوایز، حسن مهدی اصل، مدیر عامل شرکت سورنا گیمز رسما تایید کرد که رقابت‌های مختلفی در گیم سنتر سورنا برگزار خواهد شد و در پایان هم برای تک تک تیم‌های شرکت کننده در مسابقات لیگ زولا، آرزوی موفقیت کرد.